Giriş
x
veya
Kayıt
x

veya

NODÜLER GUATR

NODÜLER GUATR

Nodüler guatr, tiroid bezinde oluşan şişliklere denilir. Nodüler guatr günlük hayatta büyük olumsuzluklara neden olmaktadır. Bu nedenlerden dolayı nodüler guatr tedavisinde erken teşhis önemlidir. Aksi takdirde hastalığın ilerlemesi ile birlikte daha kötü durumlar oluşma ihtimali vardır. Nodüler guatr global bir sorundur. Tüm ülkelerde sık sık görülmekte ve tedavileri mümkündür.

TİROİD RADYOFREKANS TEDAVİSİ

Günümüz teknolojisinde tedavi yöntemleri değişmekte ve artık sonuçlarda daha iyi çıkmaktadır. Tiroid radyofrekans tedavisi geçmişte sadece kistin birkaç kere boşaltılması ile ve bu durumdan sonra bir sorun çıkması halinde kistin bulunduğu alanın cerrahi yöntemler ile alınması şeklindeydi. Fakat tiroid radyofrekans tedavisinin geliştirilmesi ile birlikte kistin boşaltılması sağlanmakta ancak daha sonra sorumlu bölgenin radyo dalgaları kullanılarak yakılması amaçlı buharlaştırılmasıdır.

AMELİYATSIZ TİROİD TEDAVİSİ

Tiroidler boynumuzda şişmeye başlayan nodüllerden oluşmaktadır. Ameliyatsız tiroid tedavisi, ameliyatsız tedavi yöntemleri ile insanların en çok başvurduğu alanlardır. Ameliyatsız tiroid tedavisi öncelikle hastalığın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Hastalık eğer ilerlemişse ve ameliyatsız olarak tedavi edilme imkanı yoksa ameliyatlı tedaviler gerekebilir.

Beyin Anevrizmaları (Baloncuk)
TÜP BEBEK TEDAVİ AŞAMALARI
 

Yorum

Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Misafir
Salı, 22 Mayıs 2018

Güvenlik Kodu Görseli

Ağız ve Diş
tedavileri

doktorBul

Estetik
tedavileri

doktorBul

göz tedavileri

Göz
tedavileri

doktorBul

Sac tedavileri

Saç
tedavileri

doktorBul


Tüp bebek tedavileri

Tüp bebek
tedavileri

doktorBul

Obezite tedavileri

Obezite
tedavileri

doktorBul

Bel fitigi tedavileri

Bel fıtığı
tedavileri

doktorBul

Diğer<br>alanlar

Diğer
tedaviler

doktorBul

Binlerce hasta akıllı doktor ve tedavi bulma sistemimizi kullandı!
Komisyonsuz, risksiz ve %80'e yakın daha ucuz!...