Giriş
x
veya
Kayıt
x

veya

Hasta bilgi bankası ve doğrulamalar

Websitemize son günlerde yoğun bir hasta ilgisi doğdu. Bunun temel nedeni websitemize belli bir güvenin oluşması, yeterli üye sayısının olması ve arama motorlarında yükselmiş olmamızdır. Gelen hasta maillerinde sayıca bir artış olsada kalite konusunda sıkıntılar vardır. Verilen bilgiler doğru olmayabilir, insanlar sistemi test ediyor olabilirler yada hasta konuya olan ilgisini yitirmiş olabilir. Bu durumların hepsi gelen hasta maillerini değerlendiren üyelerimize ek bir zaman ve efor kaybına neden olmaktadır.
Ben gelen maillerde, WhatsApp numarası vermiş olan her hastaya mesaj atıp numarayı doğrulamaya çalışıyorum. Hastadan bir reaksiyon gelirse bu tedavi isteğine "Telefon Numarası Doğrulanmıştır" iconu ekliyorum. Bu bilgiyi tedavi isteklerinin listelendiği websayfasında görebilirsiniz: http://www.turkiyede-tedavi.com/tedavi-sorgulamalar%C4%B1.html

Ek olarak bir özel üyelik konsepti oluşturdum ve her tedavi isteğine ayri bir web sayfası açarak özel üye doktorların tedavi isteklerine ait bilgi ve tecrübelerini yorum olarak paylaşmalarına olanak sağladım. Yani bir doktor üye, hastayı verdiği telefon numarasından arar ve numaranın doğru olmadığını, hastanın yanıltıcı bilgiler verdiğini, bilgilerin hatalı olduğunu ve hatta hastanın kendisini azarladığını tecrübe ederse, bu bilgileri hemen o tedavi isteğinin altına yorum olarak ekleyebilir ve diğer üyeleri bu anlamda uyarabilir. Amaç hasta kapmak değil yurt dışından gelen hastalar için kollektif bir data bankası oluşturmak ve bilgi paylaşımından en üst seviyede faydalanmaktır. Bu model Türkiye'de daha hiçbir platformda uygulanmamıştır. Ben bir ilk olmak istiyorum.

Sizleri de bu modelde birlikte çalışmaya davet ediyorum. Ancak bu şekilde zaman kaybından kurtulmuş oluruz ve gerçek potansiyel hasta ile gayrı ciddi hastayı ayırabiliriz. Ben yine de hasta maillerini göndermeden önce daha ayrıntılı testler yapmaya gayret edeceğim. Mail ve telefon doğrulamayı otomatize etmeye çalışacağım.

Son olarak sizlere hastalara gönderilecek maillerde dikkat edilmesi gereken hususlar ve normal üye, özel üye özellikleri için hazırladığım sayfalardan haberdar etmek istiyorum:
Mail bilgileri: http://www.turkiyede-tedavi.com/hastaya-e-posta-ile-cevap-verme-teknikleri.html
Özel üyelik: http://www.turkiyede-tedavi.com/%C3%B6zel-%C3%BCyelik.html

Estetik Diş Kaplamalar
Hastaya telefonla ile cevap verme teknikleri
 

Yorum

Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Misafir
Salı, 22 Mayıs 2018

Güvenlik Kodu Görseli

Ağız ve Diş
tedavileri

doktorBul

Estetik
tedavileri

doktorBul

göz tedavileri

Göz
tedavileri

doktorBul

Sac tedavileri

Saç
tedavileri

doktorBul


Tüp bebek tedavileri

Tüp bebek
tedavileri

doktorBul

Obezite tedavileri

Obezite
tedavileri

doktorBul

Bel fitigi tedavileri

Bel fıtığı
tedavileri

doktorBul

Diğer<br>alanlar

Diğer
tedaviler

doktorBul

Binlerce hasta akıllı doktor ve tedavi bulma sistemimizi kullandı!
Komisyonsuz, risksiz ve %80'e yakın daha ucuz!...