fbpx
Turkish Türkçe
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram WhatsApp iletişim numaramız: +90 552 322 82 62

Sağlık Bilgileri & Makaleler

Uzmanlardan Diş Tedavileri, Estetik & Güzellik, Göz Tedavileri, Saç Tedavileri ve diğer birçok sağlık alanlarında faydalı bilgiler.

FUE Saç Ekimi - Türkiye

Türkiye'de FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) saç ekimi, Türkiye'de mevcut olan en iyi saç ekimi tedavisidir. FUE, saç ekimi ameliyatın da yara izi bırakmayan bir tedavi isteyen hastalara yardım etmek için çok tercih edilen bir yöntemdir. Saç ekimi merkezleri, tüm büyük şehirlerde bu yeni cerrahi tedaviyi sunar. FUE, foliküler ünite nakli olarak bilinen saç ekimi cerrahisinin kısaltmasıdır. Kliniğimizde saç kökleri, Micro Motor tarafından donörden (kafa derisinin arkasındaki) alandan tek tek toplanır. Bu, aynı zamanda, yara izi bırakmayan bir saç ameliyatı geçirmede hastalara yardımcı olur. Bu saç ekimi ameliyatı dünyanın önde gelen tüm saç ekimi kliniklerinde yapılmaktadır. Türkiye'de hastalar bu tedaviyi Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde de bulabilirler. Bu, ülkedeki kılsız ve kel hastalar için bir nimettir. Bu tedavi yöntemi çok önceleri ülkemizde tanıtıldı. Bundan önce, hastaların çoğu foliküler ünite nakli veya strip cerrahi yöntemine başvuruyordu. Bu tedavi ameliyat sırasında çok kanama ve ağrı içerir. Ayrıca ameliyat sonrası hastalara doğrusal skar...
Devamını okuyun
  3929 Tıklanma
  0 yorum
3929 Tıklanma
0 yorum

En iyi ekim yapılmış saç, ekildiği belli olmayan saçtır

  7125 Tıklanma
  0 yorum
Etiketler:
7125 Tıklanma
0 yorum

ICE Greft Uygulaması

   İstanbul Hair Trans tarafından uygulanan Ice Greft uygulması ile saçlar daha gür ve daha sık olmasını sağlar. Bu uygulama Kriyo yani dondurma veya soğuk işlem denilen ve daha önce de bir çok tıp alanında kullanılan bir işlem olup bu işlem artık saç ekim öncesi için de sayılı merkez tarafından uygulanan bir işlemdir.   Bu işlem Uzmanlarımız tarafından saç   ekimi öncesinde uygulanan Ice Greft  yöntemi , başınızın arka kısmında donör olarak adlandırılan ve ömür boyu dökülmeyen saç yapısının olduğu kısımdan alınan greftlerin canlılığını ve doku yapısını arttıran ve özel olarak hazırlanan bir solüsyon içerisinde bekletildikten sonra Kriyo yani soğutma işlemi gerçekleştiriliyor. Daha sonra açılan kanallara  yerleştirilen saç kökleri (Greftler) saçın çıkış aşamasında daha gür,canlı ve verimli çıkmasını sağlar.
  9571 Tıklanma
  0 yorum
9571 Tıklanma
0 yorum

Ağız ve Diş
tedavileri

doktorBul

Estetik
tedavileri

doktorBul

göz tedavileri

Göz
tedavileri

doktorBul

Sac tedavileri

Saç
tedavileri

doktorBul

 

Tüp bebek tedavileri

Tüp bebek
tedavileri

doktorBul

Obezite tedavileri

Obezite
tedavileri

doktorBul

Bel fitigi tedavileri

Bel fıtığı
tedavileri

doktorBul

Diğer<br>alanlar

Diğer
tedaviler

doktorBul

Binlerce hasta akıllı doktor ve tedavi bulma sistemimizi kullandı!
Hızlı, risksiz ve %70'e yakın daha ucuz!...