WhatsAppLogoAcilIletisimHatti
Giriş
x
veya
Kayıt
x

veya

Sağlık Bilgileri & Makaleler

Uzmanlardan Diş Tedavileri, Estetik & Güzellik, Göz Tedavileri, Saç Tedavileri ve diğer birçok sağlık alanlarında faydalı bilgiler.

Bu kategorinin alt kategorileri:

Genel Bilgiler

WhatsApp grubu kuralları

WhatsApp grubu kuralları
1. Gruba sadece sağlık turizmi ile alakalı kişiler üye olabilirler. Aksi durumdaki üyeler tespit edilmeleri durumunda gruptan *çıkartılacaklardır*. 2. Grupta mesaj olarak sağlık turizmi ile alakalı meseleler, duyurular, bilgiler ve hasta istekleri gönderilebilir. *Bayram* mesajları, genel *selamlamalar*, sağlıkla ilgili *olmayan*, siyasi içerik göndermek tavsiye edilmez. WhatsApp'ın mesaj filitreleme imkanı olmadığı ve her mesaj üyelerde iletildiği için *genel* mesajlar üyeleri rahatsız etmektedirler. 3. Grup içinde oluşacak sohbetler *ikili* konuşmaya dönüşünce lütfen grup *dışı* iletişimde devam ediniz. 4. Gruba başka meslekteki kişilerin dahil edilmesi doğru değildir. Zira her üye diğer üyelerin telefon numaralarını görmektedir. Bu da üyelerin *özel* telefon numaralarının dağılması anlamına gelir. 5. Gruptan çıkmak isteyen üyelerin neden *rahatsız* olduklarını bana bildirmeleri durumunda bu kurallar listesini genişletip *rahatsızlık* nedenini ortadan kaldırabiliriz. 6. Grupta her üye *admin* durumunda olacaktır ve *doktor* arkadaşlarını gruba eklemekte *serbesttir*.
1579 Tıklanma
0 yorum

WhatsApp Grubu Amaçları

WhatsApp Grubu Amaçları
Saglik Turizminde en önemli unsurlardan birisinin yurt disindaki türkler oldugunu dusunmekteyim. Bu anlamda web sitemiz www.turkiyede-tedavi.com 'u Türkce olarak hazirladim. Google Translator kullarak web sitesini 58 ayri dilde de gösterebiliyorum. Yaklasik 2 yildir hasta kanallarini arastiriyorum. Birinci hasta profili: Yüksek egitimli ve teknolojiye hakim hastalar -> Bu hastalar aradiklari tedaviyi kesinlikle internetten arastiriyorlar, fiyat ve hizmet konusunda karsilastirma yapiyorlar, forumlardan degerlendirmeleri okuyorlar. Ikinci hasta profili ise teknolojiye hakim olmayan kisiler. Bunlar daha cok medya araciligiyla doktor secimi yapiyorlar. Almanya'da yapilan bir arastirmaya göre Türklerin günlük televizyon seyretme orani 5-6 saat civari. Bunun yaninda TV kanallarinin yurtdisi yayinlarinda yapilan reklamlar ve tanitimlar buradaki türklerde bezginlik yaratmis durumda. Bu reklamlar cok az bir bütce ile amatörce hazirlandiklari icin itici oluyorlar. Bu konuda yaptigim anketi http://www.turkiyede-tedavi.com/anketler.html sayfasinda bulabilirsiniz. Hastalara (yurt disindaki türkler ilk etapda) ulasmanin bircok yöntemi var: Sosyal medya, TV, Yazili medya, Google, E-Mail Marketing, WhatsApp Marketing Cep telefonu uygulamalari Iyi bir...
Devamını okuyun
1293 Tıklanma
0 yorum

Ağız ve Diş
tedavileri

doktorBul

Estetik
tedavileri

doktorBul

göz tedavileri

Göz
tedavileri

doktorBul

Sac tedavileri

Saç
tedavileri

doktorBul


Tüp bebek tedavileri

Tüp bebek
tedavileri

doktorBul

Obezite tedavileri

Obezite
tedavileri

doktorBul

Bel fitigi tedavileri

Bel fıtığı
tedavileri

doktorBul

Diğer<br>alanlar

Diğer
tedaviler

doktorBul

Binlerce hasta akıllı doktor ve tedavi bulma sistemimizi kullandı!
Komisyonsuz, risksiz ve %80'e yakın daha ucuz!...