fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

Sık Sorulan Sorular

turkiyede-tedavi.com nedir?

turkiyede-tedavi, şikeyetinize göre hastahane, sağlık kuruluşlarını , doktorları ve doktorlara ayit makale ve videolarınız kolayca ve hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayan bir platformdur. Aynı zamanda üye olarak yeni sağlık kuruluşları, doktor ve hastahane bilgileri girebileceğiniz bir platformdur.

turkiyede-tedavi sayfasında nasıl hesap açarım?

      Hesap açma adımları :

  1. Kayıt olmak için öncelikle ana sayfadaki Üye İşlemleri menüsü seçilir. Açılan menülerden Web Sitesine Kayıt Ol bölümüne girilir.uyelik-adimlari-1
  2. Websitesine Kayıt a tıklanınca açılan form doldurulur.Form doldurulduktan sonra Kayıt tuşuna basılarak üye olma işlemi tamamlanır.uyelik-adimlari-2
  3. Üyelik isteğinde bulunduktan sonra profil düzenlenir.uyelik-adimlari-3
  4. Profil bilgileri doldurularak üyelik işlemi tamamlanır.

Üyeliğiniz sonrasında dilediğiniz üyeyi ekleme, profil oluşturma ve sayfaya bilgi girmenizi sağlar. 

Nasıl üye ekleyebilirim?

Üye işlemleri menüsü altında yer alan Yeni Üye Ekle kısmına tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfadaki kategori seçeneğinde ekleyeceğiniz kategoriyi seçip açılan bölmedeki bilgileri girip Gönder tuşuna basmanız yeterli. Girdiğiniz bilgiler sayfanın yöneticisinin onaylamasıyla web sitesinde görülmeye başlayacaktır.

     Üye Ekleme Adımları:

  1. Öncelikle  ana sayfadaki Üyelik İşlemleri menüsünden Rehbere Yeni Üye Ekle bölümü seçilir.uyelik-adimlari-4
  2.  Açılan sayfadaki kategori açılan listeden eklemek istenen üyenin tipi seçilir. Ve form doldurularak üye ekleme işlemi tamamlanır.uyelik-adimlari-5

Nasıl gelişmiş arama yapabilirim?

Ana sayfada yer alan Arama menüsüne tıklanarak açılan sayfadaki bölmeye aranacak kelime yi girip ara denimiz yeterli. Bu kelime tüm sayfa içinde aranacak ve sonuçlar listelenecektir.

Kişisel bilgilerim 3 kişilerle paylaşılır mı?

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. Kişilerle paylaşılmaz sadece sitede yapılacak işlemler için ve size gerektiğinde mail atmak amacıyla kullanılır.

Hastahane yada doktor hakkında yapılan değerlendirmelerin doğruluğuna güvenebilirim miyim?

Yapılan değerlendirmeler kesinlikle gidilen doktor yada hastahane gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır.

Resim, video, makale ve diğer bilgilerin doğruluğundan emin olabilir miyim?

Resim, video, makale ve diğer bilgilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Bu bilgiler resmi sitelerden veya doktorların kendi sitelerinden alınmaktadır. Böylelikle doğru ve güncel bilgileri web sitemizden takip edebilirsiniz.